Anasayfa » Medyum Ali Gürses

Medyum Ali Gürses

by hobitavsiye

Medyum yorum , çeşitli manevi yeteneklere sahip insandır. Bu yetenekler doğuştan kazanılır ve ömür boyu devam eder. Medyum yetenekleri genellikle metafizik üzerinedir. Tüm medyumlar aynı konuda uzmanlaşmamıştır veya aynı yeteneklere sahip değillerdir. Bazı medyumlar sadece büyülerle uğraşırken, bazıları sadece fal bakar. Bazıları insanların psikolojisini düzeltirken, bazıları sadece düşünceleriyle nesneleri hareket ettirebilir. Bunun gibi birçok sayısız örnek mevcuttur. Ancak önemli olan nokta gerçek bir medyum bulabilmektir. Günümüzde oldukça fazla sahte medyum bulunmaktadır ve anlamak bazen zor olabilir. Güncel medyum şikayetleri bu tarz dolandırıcıları anlamanıza çok yardımcı olacaktır. Medyumlarda sık sık karşılaştığımız bazı yeteneklerden ve medyumların genellikle neler yaptığından bahsedelim.

  • Medyumlar bizim ülkemizde ve toplumumuzda en çok büyü işleriyle ilgilenirler. İnsanların onlara olan taleplerine göre çeşitli büyüler yaparlar. Aynı zamanda büyü yapılmış insanların büyülerini de bozabilirler. Bazı medyumlar büyüyü ahlaki veya dini açıdan etik bulmadığı için büyü yapabilse dahi bunu yapmayı reddederler. Bu konuda ısrarcı olunmamalı ve büyülerle ilgilenen bir medyuma danışmalısınız.
  • Medyumların bir kısmı sadece fal bakar. Fal konusunda o kadar ileri seviyeye ulaşanlar vardır ki, insanlar onlardan aldıkları gelecek tavsiyeleri ile hayatlarına yön verirler. Falcı ile medyumu karıştırmamalısınız. Falcılar sadece atıp tutarken, medyumlar kuvvetli hislerini kullanarak ve faldan aldıkları enerjiyi yorumlayarak gelecek hakkında bilgiler verebilirler. Ayrıca bazı medyumlar dünya dışı varlıklardan da yardım alarak fal bakabilirler.
  • Yılancı hacı, akrepçi hacı gibi bazı lakapları olan insanları duymuş olabilirsiniz. Bu insanlar da birer medyumdur. Yetenekleri zehirli böcekler üzerinde olan etkileridir. İnsanlara çeşitli efsunlar yaparak bu böceklerden koruyabilirler. Hatta akrep sokması, örümcek ısırması gibi olaylarda zehrin kendi kendine vücuttan dışarı çıkmasını sağlayabilirler.
  • Medyumların bir kısmı ruhsal sıkıntıları olan insanlara yardım eder. Zor durumdaki insanın enerjisinin hangi yöne kaydığını, hangi sebeplerin kötü enerjiyi çektiğini sorgularlar ve buna göre bazı önlemler alırlar. Bazen karşılarındaki insana sadece tavsiye vererek sorunu çözerken, bazen çeşitli eşyalara enerji aktararak o eşyayı kullanmalarını isterler.

Tüm bu yapılan şeyler ancak gerçek ilim sahibi bir medyum tarafından yapılabilir. Kendini medyum ilan eden ancak yeteneğe sahip olmayan bir insan bunların hiçbirini yapamaz. Güncel medyum şikayetleri okumanız bu insanlardan uzak durmak için önemlidir.

KAYNAK : Medyum Ali Gürses

Related Posts

Leave a Comment