Anasayfa » Elektronik Sigara Seçimi 

Elektronik Sigara Seçimi 

by hobitavsiye

Elektronik  sigara sigarayı bırakmak için  isteyenler için üretilmiş  ve birçok Avrupa ülkesinde  bu amaca yönelik kullanılan elektronik ve buharlı bir cihazdır. Cihazdır deniliyor çünkü sigara demek zararları akla getireceğinden ve elektronik sigara ise bu zararların olmamasından dolayı bu cümle kurulmaktadır. Ayrıca bazı ülkelerde elektronik sigara kullanımı bazı ülkelerde, sigarayı bırakmak isteyenlere reçete ile verilmektedir. Doktor tarafından ayarlanan likitler sayesinde ise kişiler hem sigaradan uzaklaşmakta hem de sağlıklı yaşama ulaşmanın yolunu buluyor. Ayrıca elektronik sigara kullanırken normla sigara kullanmamak gereklidir. İlk başlarda çok zorlanan kişiler bu yöntemlere yöneliyor ve bırakma daha da zorlaşıyor.

 İqos Fiyatı Ne Kadar?

iqos fiyatları modele göre değişim göstermektedir. Bu sizin zevkinize kalmıştır. Ama ortalama olarak 380 TL ile 1.350 TL arasında yer almaktadır bu fiyatta sizin zevkinize ve bütçenize kalmıştır.

İqos 3 Duo Nedir?

Yeni çıkan bir üründür ve ilk tanıtımını Dubaide yapılmıştır. Diğer ürünlere kıyasla zamandan tasarrufu bulunmakta daha hızlı şarj olanağı bulunmakta. Diğer bir özellik ise ikinci bir ışığı mevcuttur. Daha uzun pil ömrü ve daha iyi ısıtma özelliği mevcut. Sigara içenler bu cihaza geçişi kolaylaştırmak için üretilmiştir. Yüksekliği 92.27mm tutucu dia 14.42mm.

İqos İluma Nedir?

Isı çubuklarının içindeki küçük metal parçalarında bir akım oluşturan gelişmiş endiksiyonlu ısıtma teknolojisi kullanılmıştır. Dengeli indüksiyon ısıtma işlemi sayesinde tadı çok daha pürüzsüz ve eşit şekildedir. Bu ürün daha uzun vadede kullanım imkanı sağlamaktadır.

Related Posts

Leave a Comment