Anasayfa » League of Legends Skin Hilesi

League of Legends Skin Hilesi

by hobitavsiye

League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir video oyunudur. 27 Ekim 2009 yılında çıkmış olmasına rağmen günümüzde hala daha milyonlarca kişi tarafından oynanmaktadır. Riot Games’in ilk oyunu olan League of Legends:Clash of Fates adıyla piyasaya çıkmış, daha sonrasında isim değişikliğine gidilmiştir. MOBA türü strateji oyunu olan LoL hile , Warcraft 3 hartiası olan Defense of the Ancients örnek alınarak yapılmıştır.

League of Legends oyununda kullanabileceğiniz birçok şampiyon vardır. Bu şampiyonlara özel kostümler oyun içerisinde daha güzel gözükmesini sağlar. Kostümler oyun içi satılan RP ile veya Kasayla edinilebilir fakat kasayla elde edilmesi çok zordur. Biz sizler için hiçbir şekilde uğraşmadan istediğiniz karakterin kostümünü oynayabileceğiniz skin hilesini ve diğer hileleri araştırdık.

League of Legends Skin Hilesi

League of Legends oyununda yapacağınız skin hilesi sadece sizde gözükür. Rakip sizi yine normal kostümde görmektedir. Ancak bedava yapılan skinler, kişinin oyun zevkinin artmasını sağlar. Yapacağınız skin hilesi Avrupa, Rusya, Türkiye vb. ülkelerde kullanılabilmektedir. Oyunda daha önceden çıkmış skinleri dahi kullanmanıza izin veren bu hile sayesinde oyun içerisinde istediğiniz zaman karakterinizin kostümünü değiştirebilirsiniz. İşte Skin hilesinin özellikleri;

KAYNAK : valorant hile

Related Posts

Leave a Comment