Anasayfa » Forza Horizon 5 Detayları

Forza Horizon 5 Detayları

by hobitavsiye

Forza Horizon 5’i ilk defa çalıştırmadan önce, gerçekten çok heyecanlıydım. Meksika’nın doğasını ve manzaralarını inanılmaz merak ediyor ve Playground Games’in ortaya çıkarmış olduğu güzelliğe adım atmak için sabırsızlanıyordum. Oyunun ana menüsüne girdiğimde, ilk yaptığım şeylerden bir tanesi, Xbox kontrolcümdeki titreşimi en yükseğe çekmek oldu. Özellikle yarış oyunlarında oldukça önemli bir role sahip olan bu titreşimlerin, daha iyi bir sürüş hissiyatı sağladığını düşünüyorum.

Epey heyecanlı bir açılış göreviyle başlayan Forza Horizon 5, kelimenin tam anlamıyla fevkalade gözüküyordu. Playground Games’in bizlere müthiş manzaralar sunmasına her ne kadar alışmış olsak da, Meksika’nın muhteşem manzaraları karşısında büyülenmemek elde değil. Özellikle İngiltere’de geçen uzun Forza Horizon 5 ucuz serüvenimizin ardından, bence Meksika mükemmel bir seçim olmuş. İngiltere, zaten oyunların büyük çoğunluğunda denk geldiğimiz bir ülke. Meksika gibi ilgi çekici bir atmosfere sahip bir ülkenin seçilmesi, gerçekten çok iyi olmuş. Oyun içerisindeki atmosferi güzelleştiren, aktif bir yanardağ bile bulunuyor.

Bizlere Forza Horizon 5’in güzelliklerini kısaca gösteren heyecanlı ‘minik’ ilk görevin ardından, üç farklı araç seçimiyle karşı karşıya bırakıldım. Oyunun tanıtımlarını veya oynanış videolarını izlemeyenler için bu küçük sürprizi bozmak istemesem de, içlerinden favorim olan Ford Bronco’dan bahsetmek istiyorum. Meksika’nın engebeli ve arazimsi topraklarındaki en büyük dostum olan Ford Bronco, benim vazgeçilmez aracım hâline geldi. Gerçekten muhteşem gözüken McLaren Senna’yı bile bırakmama sebep olan Bronco, Forza Horizon 5 maceramdaki en büyük eşlikçim olmaya devam edecek gibi gözüküyor.

KAYNAK : Ucuz Oyun Al

Related Posts

Leave a Comment