Anasayfa » Romantik Yatak Kanopileri

Romantik Yatak Kanopileri

by hobitavsiye
Romantic DIY Bed Canopies

Romantik DIY yatak gölgeliği, yatak odanıza romantizm katmanın harika bir yoludur. Bu yapımı kolay proje, dışarıdaki sert ışıktan kaçınırken size istediğiniz mahremiyeti sağlayacaktır. Bir yatak örtüsü oluşturmak, gecelerinizi birlikte geçirmenin güzel ve romantik bir yolu olabilir. Nasıl olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin. İşte kendi gölgeliğinizi oluşturmak için birkaç ipucu. İşte yatağınızı dekore etmek için bazı fikirler.

Bir gölgelik yatak, romantik bir yatak odası için harika bir seçenektir. Okumak için rahat bir köşe oluşturmanıza yardımcı olabilir ve yatak odanıza bir peri masalı hissi verebilir. Her boyuttaki yatağa uyan bir tane oluşturabilirsiniz. Veya daha çağdaş bir görünüm tercih ediyorsanız, tavandan ışık asmayı deneyin. Her iki durumda da, bir DIY yatak gölgeliği, yatak odanıza romantizm katar. Bir gölgelik yatağı süslemek için birçok seçenek vardır ve bunu maliyetin bir kısmı için kendiniz yapabilirsiniz.

Daha uygun fiyatlı bir alternatif arıyorsanız, nakış kasnağı tekniğini kullanarak kendi yatak gölgeliğinizi yapabilirsiniz. Bir DIY yatak gölgeliği, bankayı bozmadan yatak odanıza bir gölgelik hissi katmanın basit ve eğlenceli bir yoludur. Gerekirse çocuğunuzun beşiğini örtmek için kullanabilirsiniz, ancak küçük çocukların erişemeyeceği bir yerde sakladığınızdan emin olun. Kendin Yap yatak kanopilerinden emin değilseniz, bunları nasıl yapacağınızı öğrenmek için bu eğiticilere göz atın.

Yatak örtüsünü yaptıktan sonra peri ışıkları, güzel bir tül yatak eteği ve monogramlı bir harf ekleyebilirsiniz. Küçük kızınız bu güzel kendin yap yatak örtüsünden çok memnun kalacak! Ve onun altındaki yatak odasında da vakit geçirmeyi seveceksiniz! Hızlı bir kendin yap yatak örtüsü arıyorsanız, bu yatak odanıza romantizm katmanın harika bir yolu!

Kendin yap yatak gölgeliği, yatak odanıza büyülü bir dokunuş katmanın ucuz ama güzel bir yoludur. Bir gölgelik paneli kumaştan veya PVC borudan yapılabilir. Ayrıca kanca veya vidalarla tavana asabilirsiniz. Yatak örtüsü yapmanın birçok yolu vardır. Bazı insanlar kendilerine ait bir gölgelik paneli yapmayı ve bunu kendi yatağının üzerine kurmayı tercih eder. Alternatif olarak, tüm duvarı kaplamak için bir gölgelik paneli kullanabilirsiniz.

DIY yatak gölgeliği, size altında uyumak için rahat bir köşe verebilecek ve yatak odanıza mahremiyet sağlayabilecek romantik bir DIY projesidir. Odanıza romantik bir hava katmanın harika bir yolu. Bir kanopi herhangi bir renkten yapılabilir ve herhangi bir şekil ve boyutta yapılabilir. Malzemeler yeterince güçlü olduğu sürece, gölgelik herhangi bir yatak odasına romantik bir ek olabilir.

Kendin yap yatak örtüsü yapmanın birçok yolu vardır. Gümüşe boyayabilir veya doğal bırakabilirsiniz. Kanopi tamamlandığında, tenteyi iki adet 30 inç uzunluğunda şerit ile çubuğa bağlayabilirsiniz. Romantik DIY yatak gölgeliği, herhangi bir yatak odasına mükemmel bir ektir ve herhangi bir yatak odasına büyüleyici, romantik bir dokunuş katacaktır. Görünümü tamamlamak için birkaç aksesuar ekleyin. Hatta bebeğinizin beşiğine ucuz bir tente asabilirsiniz.

Kendin Yap Yatak Kanopileri basit bir kendin yap projesi olabilir. DIY yatak gölgeliği, şık bir okuma köşesi olarak kullanılabilir. Çocuğunuz için bir gölgelik ekliyorsanız, onu bir bebeğin beşiği üzerinde bile kullanabilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde sakladığınızdan emin olun. Bir gölgelik oluşturmanın daha ucuz bir yolunu arıyorsanız, bir mağazadan bir kit satın alabilirsiniz.

Kanopiler her türlü malzemeden yapılabilir. Bir prenses yatağı için kendin yap gölgelik veya kraliçe boy yatak için kral boy gölgelik oluşturabilirsiniz. Farklı renk ve malzemeleri bir araya getirerek benzersiz bir görünüm oluşturabilirsiniz. Farklı malzemeleri bir arada kullanarak yatak odanızın tarzına uygun özel yapım bir gölgelik yapabilirsiniz. Ayrıca monogramlı bir harf veya sevimli bir kalp asarak kanopinin tepesine kişiselleştirilmiş bir mesaj ekleyebilirsiniz.

Related Posts

Leave a Comment