Anasayfa » El Yapımı Resim Çerçevesi Fikirleri

El Yapımı Resim Çerçevesi Fikirleri

by hobitavsiye
DIY Picture Frame Ideas

Birçok DIY Resim Çerçevesi Fikirleri vardır. Geleneksel çerçevelerden memnun değilseniz, ahşap çerçeveleri geri dönüştürmeyi deneyebilirsiniz. Ahşap bir çerçeve satın alabilir ve ardından resminize uyacak şekilde kesebilirsiniz. Daha sonra kumaş veya karalama defteri kağıdına boyayabilir ve kaplayabilirsiniz. Destek için blokların arasına bir dübel parçası da takabilirsiniz. Bu fikirler eğlenceli ve ucuzdur. Favorilerimden bazıları için okumaya devam edin.

Bir başka eğlenceli kendin yap resim çerçevesi fikri de kendi resim çerçevesini yaratmaktır. Ucuz bir proje için, köpük çelenk veya ahşap çerçeve gibi bir tabanın etrafına biraz iplik sarabilirsiniz. Tek renk ip veya renk karışımı kullanabilirsiniz. Bu proje eğlenceli ve rahatlatıcı ve bitmiş eserinizi sergilemekten gurur duyacaksınız. Centsational Style’da adım adım bir kılavuz bulabilirsiniz. AnniePants gibi sitelerden de çerçeve satın alabilirsiniz.

En uygun fiyatlı Kendin Yap Resim Çerçevesi Fikirlerinden biri geri dönüştürülmüş malzemeler kullanmaktır. Kendinizinkini yapmak için dergileri veya gazeteleri kullanabilirsiniz. Ayrıca sazlık gibi rulo yapıp sıcak tutkalla çerçeveye yapıştırabilirsiniz. Kendi çerçevenizi oluşturduktan sonra duvara asabilir, şömine rafında veya galeri duvarında sergileyebilirsiniz. İmkanlar sonsuzdur! Eviniz için mükemmel olanı bulabileceğiniz çok sayıda yaratıcı ve yapımı kolay Kendin Yap Resim Çerçevesi Fikirleri var!

Daha bütçe dostu bir Kendin Yap Resim Çerçevesi Fikri arıyorsanız, iplik de kullanabilirsiniz. İpliği, köpük çelenk veya ahşap çerçeve gibi bir tabanın etrafına sarabilir ve buna bir resim ekleyebilirsiniz. Tek renk ip veya renk kombinasyonları kullanabilirsiniz. Bu proje rahatlatıcı ve eğlencelidir ve Centsational Style hakkında adım adım bir eğitim bulabilirsiniz. Koleksiyonunuza eklemek için AnniePants’tan bir çerçeve de satın alabilirsiniz.

Deneyebileceğiniz bir diğer Kendin Yap Resim Çerçevesi fikri ise iplik kullanmaktır. Bir çerçeve oluşturmak için ipliği kullanabilirsiniz. Çerçevenizi oluşturmak için iki parça tahta kullanabilirsiniz. Daha basit bir şey arıyorsanız mandallı iplikten resim çerçevesi de yapabilirsiniz. Bir ahşap palete ve iki yaprak köpüklü çıkartmaya ihtiyacınız olacak. Ayrıca çevrimiçi bir ahşap resim çerçevesi satın alabilirsiniz. Resmi tabana yapıştırmanız ve pimleri takmanız gerekecek.

Bir resim çerçevesi yapmak için ipliği kullanmanın başka bir yolu da ipliği bir tabanın etrafına sarmaktır. Bir köpük çelenk veya ahşap bir çerçeve kullanabilirsiniz. Ayrıca ipi bir daireye sarabilir ve üzerine bir resim ekleyebilirsiniz. Bu kolay bir kendin yap projesidir ve tüm aile için eğlenceli olabilir. Birkaç Kendin Yap Resim Çerçevesi Fikirleri vardır, bu yüzden ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulmak için okumaya devam edin. Ve eğlenmeyi unutmayın!

Bir resim çerçevesi yapmak için ipliği kullanmanın birçok yolu vardır. Basit bir fikir, dergileri toplamak ve onlardan bir kamış yapmaktır. Ardından, sicimi çerçeveye tutturmak için sıcak tutkal kullanabilirsiniz. Bu, eski çerçeveleri geri dönüştürmenin eğlenceli ve kolay bir yoludur. Ayrıca kendi resim çerçevenizi yapmak için iplik kullanabilirsiniz. Deneyebileceğiniz daha birçok Kendin Yap Resim Fikirleri var. Nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, bunları çevrimiçi olarak veya mağazalardan satın alabilirsiniz.

Ahşabın yanı sıra kendi resim çerçevenizi yapmak için iplik de kullanabilirsiniz. İpliği bir ahşap çerçeve veya köpük çelenk etrafına sarın. İpliği tek bir renge sarabilir veya çeşitli tonları birleştirebilirsiniz. Bu projenin tamamlanması kolaydır ve benzersiz bir dekor yaratmanın harika bir yoludur. Adım adım talimatları Centsational Style’da bulabilirsiniz. İplik resim çerçevelerini birçok zanaat mağazasından ve çevrimiçi olarak da satın alabilirsiniz.

Bir resim çerçevesi oluşturmak için iplik kullanmak başka bir fikirdir. Ahşap bir çerçeveyi iplikle sarabilirsiniz. Odanızın dekoruna uyum sağlamak için her seferinde farklı bir renk kullanabilirsiniz. Projeyi tamamladıktan sonra, resmi bir galeri duvarında görüntüleyebilirsiniz. Alternatif olarak, bir rafa da yerleştirebilirsiniz. İster masa süsü, ister şömine rafı süslemek için kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun yatak odası için kendin yap resim çerçevesi bile yapabilirsiniz.

Related Posts

Leave a Comment