Anasayfa » Rise Online GB

Rise Online GB

by hobitavsiye

Rise Online GB

Rise online GB Türkiye’nin ilk yerli oyunu olma özelliğine sahiptir. Bu oyun RokoSoft tarafından Unreal Engine 4 oyun motoru ile hazırlanmıştır. Rise Online ücretsiz son derece büyük çok oyunculu bir MMORPG oyunu olma özelliğine sahiptir. Oyun ilk başta yüksek görüntü kalitesi ile oyuncuların ilgisini çeker. Bunun yanında epik haritaları da görünümü ile ön plana çıkmaktadır.

Rise online golf bar oyun içerisindeki parayı ifade eder. Gold bar oyun içerisinde en çok kullanılan terimler arasında yer alır. Bu terim oyuncular tarafından sıklıkla Rise online GB şeklinde isimlendirilir. Oyun parası oyun içerisinde son derece değerlidir. Oyun parası ile oyuncuların karakterlerini güçlendirmesi mümkündür. Bunun dışında oyun içerisinde materyal ve item ticareti de rahatlıkla yapılabilir.

Rise Online Gold

Rise online item almak içim golf bara ihtiyaç vardır. Oyun içerisinde materyaller satın almak oyuncuların diğer oyuncuların önüne geçmesini sağlar. Karakter gelişimlerini hızlı bir şekilde sağlamak adına Rise Cash kullanımı son derece önemlidir. Oyuncular Rise Online oyununa giriş yapmalarının ardından oynayış tarzlarını seçmek adına sınıflar ve ırklar arasından tercih yapmalıdır.

Oyuna giriş yapan oyuncular toplamda 4 sınıf ile karşılaşır. Bu sınıfların kendi içlerinde alt kategorileri de bulunur. Rogue, Mage, Warrior, Priest sınıflara verilen isimlerdir. Örneğin Rogue sınıfını seçen oyuncular bu sınıfın altında bulunan suikastçılar ve okçular arasından tercih yapabilirler.

Related Posts

Leave a Comment