Anasayfa » Pubg Mobile Wall Hack Hilesi

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi

by hobitavsiye

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi

Pubg Mobile Wall Hack hilesi olarak bilinen hile en çok ilgi gören hilelerden biridir. Bu hilede oyun yapımcıları tarafından bir sistem kurulmuştur ve tüm oyuncuların turnuva sırasında nerde olduklarını bilebilen bir hile yöntemidir. 3. kişiler tarafından haclenen sistemle bu hile oyunlarda kullanılan yöntem olmaya başlamıştır. Bu hileyi kullanan oyuncular duvarların arkasını görebilme gücünü kullanabilirler. Bu şekilde rakiplerinizin nerede olduğunu daha rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi

Otomatik nişan alma taktiği olan bu hile de rakiplere karşı  Aimbot pubg uc mobile hilesi ile otomatik olarak nişan alma özelliğinden yararlanıp düşmanlarınızı öldürebilirsiniz. Aimfov uc hilesi ise nişangâh açısının derecesini belirler ve 360 olarak yapılan derece ile arkanızdakilere hedef almadan karşınızdaki rakipleri hedeflemeniz sağlanır. Nişan almanızı sağlayan Aimbot hilesi ile trigerbot hilesini kullanarak hedefe direk ateş etmeyi sağlamaktadır.

Pubg Mobile No Recoil ve Magic Bullet Hilesi

Bu hilede silahın geri tepmesi engellenir. Normal oyun oynarken bazen silahların ateş ederken geri teptiği görülür bu hilede No Recoil buna izin vermez ve hedeflediğiniz noktaya ateş edebilirsiniz. Magic Bullet ile No Recol birlikte çalışan hiledir rakibi hedef almasınız bile mermiler rakibe yönelik olacaktır.

Maus kullanılabilen hilede mause hile hedefe nişan alabilir ateş edebilirsiniz. Genelde en masum duran bu hile, hile olmaktan çıkabiliyor ve ceza almanızı engelleyebilir durumda çalışıyor.

Related Posts

Leave a Comment