Anasayfa » Postegro Nedir?

Postegro Nedir?

by hobitavsiye

Postegro Nedir?

Postegro programının günümüzde erişemediği hiç bir şey yok. Play Store ‘dahi aktif 1 milyon çok kullanıcıya seslenme eden Postegro programı , yakında vakit dahi kolaylıkla dokuz basamak indirme sayılarına ulaşacaktır. İos için hala geliştirildiği ve yakın zamanda , App Store platformlarında sunulacağı belirtiliyor.

İnstagram gizli profil gösterme programını Google Play Store ‘dahi indirebilmeniz için ,  evvela Google hesabınız olması gerekmektedir.  Google hesabını kurduktan sonra , Postegro diyerek aratabilirsiniz ve programlamayı yükleyebilirsiniz.

 

Postegro Ne İşe Yarıyor?

Stalklamak dilediğiniz profil gizli şayet ve profili görmek için sabırsızlanıyorsanız internet postegro programı imdadınıza yetişir. Öncelikle yapmanız gereken Google Play’den Postego & Lili programını indirmek. Daha sonra hesaplara bak düğmesine tıklayarak kendi hesabınıza girmelisiniz. Daha sonra aramadan dilediğiniz kullanıcının hesabına girebilirsiniz.

Postegro tipi programlar geçmiş senelerde çok bilindik olan arayanı bil programları gibi çalışmaktadır. Yani A bireyin instagram profilinin gizli olduğunu düşünelim. B kişisi programlamayı yüklediği an o uygulamadaki başka şahıslar B şahıs üzerinden A kişisinin profilini görüntüleyebilmektedir. Şimdiye kadar postegro programı sebebiyle hesabını çaldıran görmedim fakat sonuç olarak 3.parti yazılımdır. Bilgileriniz verip vermemek size kalmış. Herhangi bir endişeniz var şayet düzmece profil hesapları ile de giriş yapabilirsiniz.

Web postegro uygulamasından hesabı silmek için yapmanız gereken uygulamadan çıkış uygulamak ve sonrasında instagram şifrenizi değişiklik yapmak. Postegro dan korunma yolları arıyorsanız o vaziyet azıcık daha zor. Çünkü takipçilerinizden bir bireyin dahi programlamayı indirmesi profilini görünür kılacaktır.

Related Posts

Leave a Comment