Anasayfa » Parça Kontör Bayiliği

Parça Kontör Bayiliği

by hobitavsiye

Parça Kontör Bayiliği

Parça Kontör Bayisi: Belli bir siteye üye olur ve kendisine gelen müşteriye kontör satışı yapmaktadır. Hiç hattı olmak zorunda değildir arada komisyonunu alması ve satış yapması yeterli olmaktadır.

Parça kontör, iki binli yıllarda var olan, kazı konuş adı verilen kartların bir çeşidi olarak ortaya çıkartılmıştır.

Ülkemizde faaliyet gösteren her telefon operatörü markalarına ait parça kontör bayiliği ve parça kontör satan yerler bulunmaktadır. 2000 yılından itibaren çokça ilgi gören parça kontörler, genel olarak çeşidine göre fiyatlandırma yapılmış ve satışa sunulmuştur. Parça kontörlerin kontör bayiliği tarafından yapılmaktadır ve aldığınız kartın miktarı, operatörler aracılığıyla kişinin hattına da yüklenerek kullanılması sağlanır.

Parça Kontör Bayisi Nasıl Olunur?

Parça kontör satabilmek için bayilik veren operatör firmalarına üye olmalısınız. Bayisi olmak istediğiniz firmanın bayilik formunu doldurmak gereklidir. Başvurunuz onaylandığında bayiliğini aldığınız firmaya, satış yapabilmek için satacağınız parça kontörler adına bakiye düşünmeli ve firmaya belirlenen miktarda ödeme yapmalısınız. Bunu yaptıktan sonra kolayca parça kontör alarak firma adına satış yapabilecekseniz.

 

Ayrıca bayilik aldığınızda sadece parça kontör satmakla kalmayıp aynı zaman da GSM firmalarının kullanıcılara sağladığı belli başlı iletişim paketlerini de satma fırsatını bulacaksınız. Ayrıca birçok toptan kontör bayiliği temini yapan ve bayilik veren firma bayilik verirken ücret konusunda bayilerine indirimde yapmaktadır. Parça kontör satışı yapan ve bayilik veren şirketler, GSM operatörlerine bağlı olarak çalışmamaktadırlar.

Related Posts

Leave a Comment