Anasayfa » Kadınlar İçin En Uygun Kombin Önerileri

Kadınlar İçin En Uygun Kombin Önerileri

by hobitavsiye

Kadınlar İçin En Uygun Kombin Önerileri

Tesettürlü kadınların giyim konusunda ne kadar hassasiyetli davrandıkları konusunu hepimiz bilmekteyiz. Bu nedenden dolayı kombin yaparken bir hayli zorlanabiliyorlar. Bu nedenden dolayı kadınlar için kombin önerileri geliştirmiş bulunmaktayız. Biraz daha bol kimona tarzı ve uzun giyimi bulunan hanımlarımız için tercih edilen giyim önerileri başlıca şu şekildedir.

Yaz aylarında hem şık hem de spor bir kombin yapmak isteyen kişiler öncelikle tercihinizi beyaz pantolondan yana kullanması tavsiye edilir. Beyaz bir pantolon üzerine camel rengi sık uzun bir tunik onları son derece şık gösterecektir. Aynı zamanda kadın hırka tercihi ile rengine uygun  ve beyaz renkleri bulunan bir eşarp ile kombini tamamlayabilirsiniz.

Elbise Tercihleri İçin Öneriler

Tercihiniz elbiseden yana ise salaş robalı rengini belli eden tek renk bir elbise tercih edebilirsiniz. Yılın rengi olan kiremit ve kahve tonlarından yana seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda bej bir şal ve bej bir kısa topuk ile kombini tamamlayabilirsiniz.

Sonbahar aylarında kombin yapmak isteyen kızlarımız için başlıca faktör kişinin kullanmış olduğu trençkottan yana olmalıdır. Kişi vizon rengi veya camel rengi bir trençkot tercihi yapabilirsiniz. Altına ise etek veya bir pantolon giyip beyaz bir gömlek ile tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda üzerine ise pantolon ve trençkot rengine uygun olacak bir eşarp yapmanızı tavsiye ederiz. Altına ise beyaz bir spor ayakkabı giymek sizi son derece şık ve spor bir görünüme sokabilir.

Related Posts

Leave a Comment