Anasayfa » Cep Telefonu Ekran Fiyatları 

Cep Telefonu Ekran Fiyatları 

by hobitavsiye

Cep Telefonu Ekran Fiyatları 

Samsung ekran değişimi fiyatları telefonun markasına ve modeline bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle cep telefonu ekran fiyatları ile ilgili net bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Herhangi bir nedenden dolayı cep telefonunuzun ekranında kırılma ya da çatlama gibi bir sorunla karşılaşmanız halinde bu durum cihazınızın garanti kapsamı dışında kalır. Eğer cihazınızı satın alırken ekstra olarak cihazınıza kasko yaptırdı iseniz ekran Xiaomi ekran değişimi ücretini kaskodan kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Ses Tuşu Tamiri 

iphone ses yükseltme ve ses kısma tuşları çalışmıyorsa anlık çözüm olarak ayarlardan bu tuşların ekrana uygulama olarak gelme işlemi yapabilirsiniz. Buna bağlı olarak Google play kullanarak da bu uygulamaları indirebilirsiniz. Ancak ses açma kapama tuşu tamire gerekiyorsa bu durumda bu tuşun orijinali ile değiştirilerek eski hassasiyeti ile çalıştırılması mümkündür. Ses açma ve kapama tuşları çok fazla kullanıldığı için zamanla tuşun içerisindeki pinler kırılır ya da ezilir.

Yine sıvı teması kaynaklı olarak da bu tuşlar bozulabilir. Ses açma kapama tuşlarının tamiratı oldukça kolay bir işlemdir. Bu işlem süresinde kesinlikle veri kaybı yaşanmaz. Yalnızca arızalı olan parçalar değiştirilerek cihaz kapatılır. Dolayısıyla bu tuşların tamiri sırasında veri kaybı gibi bir durum söz konusu değildir. Cep telefonlarınızın ekran değişimi ya da ses tuşu tamiri için mutlaka profesyonel bir firmadan destek almalısınız.

Related Posts

Leave a Comment