Anasayfa » İqos Bluetooth Ne İşe Yarıyor?

İqos Bluetooth Ne İşe Yarıyor?

by hobitavsiye

İqos Bluetooth Ne İşe Yarıyor?

Günümüzde sigara içen insanlar artık sigarayı  bırakmak için elektronik sigara cihazları kullanmaya başladılar. İqos da bu sigaraların birisidir. İqos fiyat bakımından  biraz pahalıya mal olsa da zararı az olduğunu için pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Kullanım kolaylığı sayesinde de aslında insanlar daha çok tercih ediyor. En güzel özelliği olan bluetootha bağlanması da kullanıcıları cezbediyor. Peki iqos bluetooth ne işe yarıyor?

İqos bluetooth elektronik sigara cihazınızı cep telefonunuza bağlamak için kullanılmaktadır. İqos 3 Duo ve iqod iluma gibi  bu marka cihazlarınızı bluetooth ile akıllı telefonunuza başladığınız da telefonunuzda bulunan program yardımıyla cihazın kullanım istatistiklerini görebiliyorsunuz. Ayrıca cihazınızın bluetooth özelliği sayesinde iqos e – sigaranızın şarjı olup olmadığını da kolaylık görebilirsiniz. Farklı ayrıntılarda iqos bluetooth yardımı ile görmek mümkün  bir durumdur.

İqos Bluetooth’u Akıllı Telefona Bağlama

Iqos elektronik sigarayı bluetooth özelliğini kullanarak şu şekilde telefonunuza başlayabilirsiniz;

  • Telefonunuz ile cihazınızın eşleşmesini başlatmak için Bluetooth tuşuna (1) 3 saniye basılı tutun
  • Cihaz eşleştirme modunin aktif olduğunu ve bir cep telefonu ile eşleşmeye hazır olduğunu göstermek için mavi ışık 30 saniye kadar yanıp sönecektir.
  • Daha sonra ise mavi ışığın 3 saniye boyunca sönmeden yandığı durumda IQOS akıllı telefonunuz ile eşleşmiş anlamına geliyor.

İqos sigara cihazını akıllı telefonunuza bağladınız ama geri kapatmak istiyorsunuz. Bu durumda da cihazda yer alan Bluetooth tuşuna (1) 6 saniye basılı tutunuz. Bluetooth kapandığı zaman mavi ışık sönecektir.

Cihazınızda ki Bluetooth kapalı mı açık mı anlamak içinde Bluetooth tuşuna bir kez hızlı basarak ( tuşa basarken 1 saniye az basılı tutun) Bluetooth’un durumunu öğrenebilirsiniz; eğer mavi ışık 1 saniye kadar yanarsa Bluetooth açık, eğer ışık yoksa Bluetooth kapalı anlamına geliyor.

Related Posts

Leave a Comment