Anasayfa » Instagram Mavi Tık Nasıl Alınır? 

Instagram Mavi Tık Nasıl Alınır? 

by hobitavsiye

Instagram Mavi Tık Nasıl Alınır? 

Instagram mavi tık nasıl alınır, sorusunun cevabı pek çok Instagram kullanıcısı tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya platformlardan biri olan Instagram’da insanlar fotoğraf hikâye ve video paylaşımı yapma imkânı buluyor. Bununla birlikte Instagram pek kişinin de gelir elde etmiş olduğu bir platform.  Instagram hesabım kapandı nasıl açabilirim, ya da nasıl mavi tik alabilirim, gibi soruların cevabı pek çok kişinin merak konusu.

Instagram Mavi Tik 

Mear ajans Instagram mavi tik ünlüler futbolcular siyasetçiler ve büyük markalar tarafından kullanılır. Mavi tik sahibi olan hesaplar gerçek Instagram hesapları demektir. Eğer Instagram hesabınız için mavi tık almak istiyor iseniz bu durumda hesabınızın belirli işaretleri tamamlaması gereklidir. Instagram mavi tik için başvuru yaptığınız zaman öncelikle hesabınızın kamu yararına uygunluğu göz önüne alınır. Bununla birlikte platformun doğrulama kriterleri arasında Instagram’ın belli kriterlerini karşılayıp karşılamadığı da dikkate alınır. Instagram mavi tik almak istiyor iseniz kendinize ait yalnızca bir hesabınız için bu rozeti alabilirsiniz.

Eğer markanızın Instagram hesabını farklı alanlarda hizmet veren hesapları da var ise bu hesaplar için mavi tek başvurusu yapamazsınız. Bununla birlikte mavi tik almak istediğiniz Instagram hesabınızda size ait olan bilgilerin yer aldığı gönderip biyografi ve profil fotoğrafı gibi alanlar da olmalıdır. Tüm bunlara dikkat etmeniz halinde Instagram başvurusu yapabilirsiniz.

Related Posts

Leave a Comment