Anasayfa » Genç Odası Dekorasyonu İpuçları

Genç Odası Dekorasyonu İpuçları

by hobitavsiye
Teen Bedroom Decorating Tips

Genç Yatak Odası Dekorasyon İpuçları

Yatak odanın demiridir. Kaliteli bir yatak başlığı, çocuğunuzla gençlik yılları boyunca ölçeklenir, bu nedenle sağlam ve sağlam bir çerçeve seçtiğinizden emin olun. Ergeniniz duvar kağıdını seviyorsa, eğlenceli bir desen veya baskı ile kaprisli bir tasarım deneyin. İster resim ister desen olsun, genç odanız için doğru duvar kağıdı onu patlatacak! Gece geç saatlerde yapılan çalışma oturumlarında bir masa vazgeçilmez olacak ve dekoratif bir aksan olarak ikiye katlanabilir.

Genç yatak odası dekorasyon ipuçları, depolama alanı eklemeyi içerir. Bu, özellikle oda küçükse önemlidir. Çocuğunuza bolca ekstra alan sağlamak için yatak veya sehpa gibi depolama alanı olan mobilyalar seçin. Çocuğunuz odasının tasarımı konusunda biraz seçiciyse, daha fazla depolama alanı ekleyebileceğiniz yerler arayın. Tavan boyanabilir veya yatağın üstünde bir galeri duvarı kullanabilirsiniz.

Çocuğunuzun odasını dekore etmenin bir başka harika yolu da çok fazla depolama alanı eklemektir. Ekstra alan sağlamak için yatağın yanına raflar, dolap veya gömme raf yerleştirebilirsiniz. Alan konusunda endişeleriniz varsa, ekstra dolaplar, çekmeceler veya raflar da ekleyebilirsiniz. Ergeniniz rengi seviyorsa, benzer bir şey seçebilirsiniz, ancak nötr tutun. Oda aydınlık, renkli ve depolama alanıyla dolu olmalıdır.

Dikkate alınması gereken bir diğer önemli şey de depolama alanıdır. Çoğu yatak odası küçük olduğundan, depolama alanı eklemek çok önemlidir. Yatak ve sehpa gibi geniş saklama alanına sahip mobilyalar seçin. Ayrıca, ekstra depolama alanı ekleyebileceğiniz yerleri arayın. Örneğin, yatağın üzerine bir galeri duvarı asın veya odanın etrafına daha fazla raf ekleyin. Bir pencere koltuğu veya bir portmanto ekleyin. Çok fazla alanınız yoksa, odaya bir pencere koltuğu eklemeyi düşünün.

Ergeniniz ifade özgürlüğünün tadını çıkaracak. Onların mahremiyetine saygı göstermeniz gerekirken, aynı zamanda odalarında kendilerini rahat ve rahat hissetmeleri gerekir. Dinlenmek için iyi bir yer özel bir alandır. Yatak odası aydınlık ve eğlenceli olmalı ve ergeniniz özgürlüğü ve bağımsızlığı takdir edecektir. Burası onların kendilerini ifade edebilecekleri ve eğlenebilecekleri bir yer. Sadece alanın çok dağınık olmadığından ve eşyalarınızı göremeyeceklerinden emin olun.

Bir gencin yatak odası kendi alanıdır ve onu başkalarıyla paylaşmaya zorlanmamalıdır. Neyi dekore etmek istediklerine karar vermek onlara kalmış. Kişiliklerinin nasıl tepki vereceğinden endişe ediyorsanız, aşağıdaki ipuçlarını kullanmayı düşünün: *Gösterişli renkler kullanmayın. Çocuğunuzun mahremiyete ihtiyacı var. Bir gencin özel alanıdır. Mümkünse odasında nötr renkler kullanın.

Tavan gevşemek için harika bir yer olsa da, gençlerin odasına çok fazla dekorasyon eklemekten kaçının. Bir gencin yatak odası, takılmak için bir yerdir ve kişisel alanın olduğu bir yer olmalıdır. Biraz bitki ekleyerek gençinizin odasını canlandırabilirsiniz. Duvarlara yapay bitkiler de ekleyebilirsiniz. Çocuğunuzun odasını çok fazla renkle dekore etmediğinizden emin olun.

Depolamak. Gençlerin özel bir alana ihtiyacı vardır ve eşyalarını orada saklayabilmelidir. Büyük bir dolapları varsa, yatak odalarında şifonyer ve masa olabilir. Çocuklar için alanı her zaman açık tutmanız gerekirken, onlar için ayrı bir alan yaratmak yine de zor olabilir. Bir pencere eklemeyi deneyebilirken, perde eklemeyi veya yatağın üzerine duvar kağıdı asmayı düşünün.

Çocuğunuzun favori bir rengi olabilir veya favori bir tasarımı olabilir. Yatağın üzerinde aynalarla dolu bir galeri duvarı olsun, gençiniz odasının tadını çıkaracak. Sonuç olarak, onlar için mümkün olduğunca eğlenceli hale getirin. Rengi beğenmezlerse, bunun yerine bir bitki ekleyin. Odaya hayat katacak ve onları mutlu edecek. Bu, gençinizin yatak odasında rahat ve kendinden emin hissetmesini sağlamanın harika bir yoludur.

Related Posts

Leave a Comment