Anasayfa » Bayilik Şartları Nelerdir?

Bayilik Şartları Nelerdir?

by hobitavsiye

Bayilik Şartları Nelerdir?

Geçmişten günümüze dünyanın her yerinde teknoloji ülkelere ve firmalara yeni boyutlar kazandırmıştır. Özellikle internetin buluşunu 2000 yılların adeta evrim geçirmesine neden olmuştur. Şirketler kendilerini adeta baştan yaratmış ve satışlarını teknoloji çağı ve ekipmanları üzerine kurmuştur.

Kontör bayiliği sahibi olmak için bir iş yerine sahip olmanız gereklidir. Özellikle çarşı merkezde bulunan iş yerleri daha fazla kazanç elde etmektedir. Satışların çok olması ile ekonomik avantajları eline geçirme fırsatı sunmuştur. Kontör ana firmasına bayilik başvuru talebinde bulunarak kontör bayiliğini alabilirsiniz.

Bayilik başvurusunda bulunurken herhangi kontör bayiliği fiyat talep edemez. Sadece sattığı paketler üzerinden kar elde edebilir. Bayilik başvurusu yapılır sonra ise firmanın onayına sunulur. Kontör bayiliği başvurusu için başka herhangi bir işleme yoktur.

 Bayilik Avantajları Neler?

Firmanın sizlere sunmuş olduğu paketler doğrultusunda ekonomik olarak uygun olanları alıp satış yapabilirsiniz. Parça kontör veya toptan olarak satış yapma imkânı bulursunuz. TL yükleme diğer ismi ile parça kontör yükleme ya da paket yükleme bayiliği alabilirsiniz. Kontör bayiliği almak istediğiniz firmanın, formunu doldurduğunuz zaman sadece başvurunun yeterli olması ve onaylanması dışında bir işlem yoktur. Türkiye’nin her yerinde olup, ne iş ile uğraşırsanız uğraşın kontör bayiliği almanız basite indirgenmiştir.

Toptan kontör bayiliği için olması gereken en önemli durumlardan birisi, bayilik almak istediğiniz dükkânınızın işlek bir yerde olmasıdır. Parça kontör bayiliği için onay alındığı zaman internet üzerinden firmaya paket yükleme, paket sorgulama veya parça kontör yükleme işlemi için yükleme yapabilir ve oran ne kadar ise o kadar ödeme yapılmaktadır. Bu ödemeden sonra, firma da satış yapacağınız sisteme yapmış olduğunuz ödeme kadar size kullanabileceğiniz kadar bakiye açmaktadır. Açılan bakiye kadar yükleme yapar ve ücretini yükleyen kişilerden alabilirsiniz.

Related Posts

Leave a Comment