Anasayfa » Almanya Medyum Hocalar

Almanya Medyum Hocalar

by hobitavsiye

Medyumlar, belirli bir güç ile dünyaya gelirler ve eğer bu güçlerini geliştirmek isterlerse o zaman medyum olurlar. Medyumluk, sadece bilgi veya sadece yetenek işi değildir. Her ikisinin birleşimi ve üstelik seçilmiş olmak, doğuştan bazı yeteneklere sahip olmak gerekir. Nürnberg medyum hocalar, 6. Hislerinin kuvvetli oluşu ile mesleğe başlayıp sonrasında öğrendikleri ilimler sayesinde bu işi profesyonel olarak yapan kişilerdir.

Medyum hocaların pek çok özelliği vardır. Genel olarak her medyumda görülen özellikler şu şekildedir:

  • 6. hisleri oldukça güçlüdür.
  • Duru görü özelliğine sahiptir. Olayların arkasındaki gerçek nedeni görebilirler.
  • Pek çok ilim öğrenirler.
  • İrfan sahibi kişilerdir.
  • Hayatlarını bu işe adarlar ve başka bir şey yapmazlar.
  • Sürekli olarak kendilerini geliştirirler, kendilerinden sonrakilere bir şeyler bırakmaya çalışırlar.

Medyum hocalarda el verme yöntemi denilen ve geçmişten günümüze kadar başarı ile gelmiş olan bir yöntem vardır. Bu yöntem, ilk hocadan son hocaya kadar devam edecektir. Bilgi, birikim ve tecrübe aktarımı olarak bilinir. Belirli bir seviyeye gelen medyumlara bir önceki hocanın çalışmaları, deneyleri aktarılır. Ondan bunları daha da geliştirmesi beklenir.

Almanya medyum hocalar yukarıdaki özellikleri ile birlikte insanların manevi hayatlarına bazı dokunuşlar yapar. Kimi zaman onları evlendirir kimi zamansa onlara şans, başarı vb. şeyler getirir. Bu tür mistik hareketler sonrasında insanları daha da memnun eder.

KAYNAK : sahtekar medyum hocalar

Related Posts

Leave a Comment