Anasayfa » Yaratıcı Kendin Yap Banyo Vanity Projeleri

Yaratıcı Kendin Yap Banyo Vanity Projeleri

by hobitavsiye
Creative DIY Bathroom Vanity Projects

Bazı yaratıcı DIY banyo makyaj projeleri arıyorsanız, doğru yere geldiniz. İşte kendi makyajınızı oluşturmak için bazı fikirler. Kendin Yap mobilyalarından retro tarzı kasap tezgahına kadar internette pek çok ilham kaynağı bulabilirsiniz. Bu basit proje için birçok olasılık var ve her biri biraz ahşap işleme uzmanlığı gerektirecek. Başlamak için bazı fikirler için okumaya devam edin!

Kendi makyajınızı oluşturmanın birçok yolu vardır. Pek çok çevrimiçi eğitim var, bu nedenle bir marangoz dükkanınız yoksa veya projeyi üstlenemeyecek kadar meşgulseniz, kendin yap becerilerinizi bir DIY banyo makyajı yapmak için kullanabilirsiniz. Bir makyaj masası yapmanın birkaç farklı yolu vardır ve onu nasıl keseceğinizi biliyorsanız, daha da fazla tasarruf edebilirsiniz! Sadece bu basit ipuçlarını takip edin ve yakında güzel, ısmarlama bir banyo makyajının gururlu sahibi olacaksınız.

Makyaj çekmeceleri, makyajınızı kişiselleştirmenin mükemmel bir yoludur. Bunlar, eşyaları saklamak için kullanışlıdır, ancak onlara yalnızca belirli şeyler sığacaktır. Ek olarak, sıhhi tesisata uyum sağlamak için dikkatlice boyutlandırılmaları gerekir. Daha işlevsel, çekici bir makyaj masası oluşturmak için Ana White bir öğretici sağladı. Bir başka harika öğretici, lavabonun çekmeceler yerine bir dolapta saklandığı Little Vintage Nest’ten.

Yemek masaları makyaj masası olarak yeniden kullanılabilir. Büyük olsalar da, birkaç parça kesmeniz gerekecek ve üst kısmı düz yapmak için arka kısmı kesmeniz gerekecek. İki ayaklı bir yemek masası bulabilirseniz, yemek masasının bir bölümünü duvara da ekleyebilirsiniz. Lavabonuza uygun bir masa aldığınızdan emin olun. Ardından, masayı yeniden tasarlarken paradan ve zamandan tasarruf edeceksiniz.

İster sıfırdan kendi makyajınızı yapın, ister bir mağazadan satın alın, tasarruf etmenin birçok yolu vardır. Kendi banyo makyajınızı yaparak sadece paradan tasarruf etmekle kalmayacak, aynı zamanda paradan da tasarruf edeceksiniz. Ayrıca daha kişisel ve benzersiz hale getirebilirsiniz. Harika bir DIY banyo makyaj projesi, evinizde büyük bir yatırım olabilir. Biraz çaba sarf ederek kolayca yapabilir ve bir yapı markette bulabilirsiniz.

Bu proje için planlar karmaşık görünse de, aslında takip etmesi oldukça kolay ve çok uygun fiyatlı. Hemen bir DIY banyo makyaj projesine başlayabilir ve bunu görebilirsiniz.

Bir şifonyerden veya geri kazanılmış bir ahşap sandıktan bir DIY banyo makyajı yapılabilir. Çekmeceli olduğu sürece makyaj masası oluşturmak için bir şifoniyer kullanılabilir. Şifonyer, çekmeceli bir tabureye dönüştürülebilir. Daha sonra şifonyere bir tezgah ekleyebilirsiniz. Yeni görünmesi için tüm makyajın değiştirilmesi gerekli değildir. Sadece dolabı boyayın ve dekorunuza uygun olduğundan emin olun.

Ayrıca, yeniden tasarlanmış mobilyalar da kullanabilirsiniz. Yeniden tasarlanmış mobilyalar kullanmak size çok para kazandırabilir. Eski bir şifoniyeri banyo makyajına dönüştürebilirsiniz. Çevrimiçi olarak birçok yaratıcı kendin yap banyo makyajı projesi var, bu yüzden zaman ayırın ve buna göre plan yapın. Ayrıca bir Salvation Army şifonyerini banyo makyaj masası olarak kullanmayı deneyebilirsiniz. Kontrplak kutuyu çekmece kızakları ile monte edebilir ve ardından dekorunuza uyacak şekilde dekore edebilirsiniz.

Yeniden tasarlanmış mobilyalar: Mobilyaları yeniden kullanmak, paradan tasarruf etmenin mükemmel bir yolu olabilir. Banyo makyajı yapmak için eski bir şifoniyer kullanabilirsiniz. Mobilyaları yeniden kullanmak size çok para kazandırabilir ve evinizin daha çekici görünmesini sağlayabilir. Zaten sahip olduğunuz bir şifoniyeri lavabo olarak bile kullanabilirsiniz. Kendiniz bir makyaj yaratmak düşündüğünüzden daha kolaydır. Ve sonuç, büyük bir kutu mağazası makyajından çok daha çekici.

Related Posts

Leave a Comment