Anasayfa » Tüp Bebek Tedavisi

Tüp Bebek Tedavisi

by hobitavsiye

Tüp Bebek Tedavisi

28 yıldır Tüp bebek tedavisi yapılmaktadır. Deney tüpünden çıkan çocuklar. Ve sayıları artıyor ve artıyor: şimdiden dünya çapında üç milyondan fazla tüp bebek var. Çoğu Avrupa ve Kuzey Amerika’da. Üç milyon çocuk, üç milyon kat mutluluk anlamına gelmektedir. Tüp bebek tedavisi yaygınlaşmasıyla birlikte insanların çocuk özleminde oldukça büyük bir iyi yönde gelişme bulunmaktadır.

Tüp bebek fiyatları

Tüp bebek fiyatları döviz kuruna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu sebeple her dönem bu fiyatlar farklı bir şekilde telaffuz edilir. 25 Temmuz 1978, Kuzey İngiltere’de Oldham: İngiliz doktorlar, General Hospital’da Louise Brown’ın doğumunu kutlarlar. Jinekolog Patrick Steptoe, “Güçlü bir ağlama, iyi kan dolaşımına sahip bir cilt ve altında yeterince yağ, başka bir deyişle, her yönden sağlıklı bir bebek,” diye coşkuyla haykırdılar ve bu haykırış birçok kişiye umut oldu. Louise Brown İlk “tüp bebek” 40 yaşında

25 Temmuz 1978’de Louise Brown bebeği sezaryenle İngiltere’nin Oldham kentinde dünyaya geldi; 2,6 kilo, gayet sağlıklı. O, in vitro gebe kalan ilk insan – ilk “tüp bebek”.

Bu örneklerden de anlaşılacağı gibi birçok kişinin özlemi bu tedavi ile birlikte son bulmuş durumdadır. Her yıl milyonlarca kişi bu tedavinin yapılmasıyla birlikte kesin bir şekilde sonuç almaktadır. Faydasının görülmesiyle birlikte yayılmaktadır.

Related Posts

Leave a Comment