Anasayfa » Şık El Yapımı Portmanto Örnekleri

Şık El Yapımı Portmanto Örnekleri

by hobitavsiye
Creative DIY Coat Racks

Paltolarınızı şık bir şekilde asmak istiyorsanız, bir DIY portmanto yapmayı deneyin. Aletler konusunda çok becerikli değilseniz, giriş yolunuz için doğru olan ahşap bir portmanto satın alabilirsiniz. Geri dönüştürülmüş malzemeden de yapabilirsiniz. Bu proje hem kolay hem de uygun maliyetlidir, bu nedenle eski bir ahşap palet satın almak ve boyamadan önce zımparalamak iyi bir fikirdir.

Bir parça kurtarılmış ahşap kullanarak geometrik bir portmanto yapabilirsiniz. Ahşap parçaların aynı boyutta olması gerekmez ve birlikte güzel görünen renkleri kullanabilirsiniz. Rafınıza ekstra yetenek katmak için eski kapı kolları ve mandalları da kullanabilirsiniz. Dilerseniz anahtarlarınız için küçük kancalar da ekleyebilirsiniz. Çevrimiçi olarak çeşitli öğreticiler bulabilir ve yazdırmayı nasıl engelleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bir DIY portmanto için bir başka harika fikir de ahşap parçaları geri dönüştürmektir. Eşsiz bir portmanto yapmak için parçaları eşleştirmeniz gerekmez, bu nedenle aynı boyutta olmaları gerekmez. Rafa rustik bir görünüm kazandırmak için eski kapı kolları veya mandalları da kullanabilirsiniz. Kullandığınız malzemelerin türü ne olursa olsun, benzersiz ve çekici olacağından emin olabilirsiniz. Tüm anahtarlarınızı ve diğer eşyalarınızı düzenlemek için yatak odanız veya çamur odanız için bir tane bile yapabilirsiniz.

Bir DIY portmanto oluşturmak kolaydır ve birçok farklı tasarım mevcuttur. Karmaşık bir projeyle uğraşmak istemiyorsanız, birkaç mandallı ahşap bir tahta mükemmel bir seçenektir. Bu portmantoyu yapmak için bir tahtaya, mandallara ve birkaç çiviye ihtiyacınız olacak. Sadece mandalları kesin ve tabanda bir delik açın ve portmantonuzu asmaya hazırsınız. Bu tasarım, iç ve dış mekan kullanımı için yeterince esnektir.

Bir başka yaratıcı DIY portmanto, bir oyuncak portmantodur. Bunlar ahşap bir tahta ve küçük bir raftan yapılmıştır. Oyuncaklar kanca olarak kullanılır ve tahtaya yapıştırıcı ile de takılabilir. Alternatif olarak, paltolarınızı asmak için plastik kayışlar veya başka tür kancalar da kullanabilirsiniz. Kendin yapabileceğin yaratıcı Kendin Yap Portmantoları seveceksin. Yaptığına sevineceksin.

Bir yaratıcı DIY portmanto bir yalıtkandır. Ahşap bir tahta ve ahşap bir oyuncaktan yapılmıştır. Yapısı basittir ve işlevsel ve güzel bir portmanto sağlayacaktır. Alternatif olarak, bir yalıtkan da kullanabilirsiniz. Ağaç işlerinde rahat değilseniz, ekstra destek için tahtaya oyuncak yapıştırmayı deneyin. Bir oyuncak portmanto, içeride veya dışarıda kullanılabilir ve harika görünür.

Başka bir yaratıcı DIY portmanto, geometrik şekilli bir portmantodur. Bu, ahşap bir tahtaya çekmece kolları takılarak yapılır. Eşleşen veya eşleşmeyen düğmeleri kullanmayı seçebilirsiniz. Bir eve eski püskü şık bir dekor eklemenin basit ve ucuz bir yolu. Kendin Yap Coats söz konusu olduğunda, bu şık portmantoları nasıl yapacağınızı gösteren çok sayıda öğretici bulacaksınız.

Yaratıcı DIY Portmantolar, paltolarınızı tutmak için raflı ahşap bir tahtadan yapılabilir. Yatak odasında veya çamur odasında kullanılabilir. Gardırobunuzu düzenlemenin harika bir yolu. Bu yaratıcı Kendin Yap Mantolardan birini yapmak çok kolay ve bunu yapmak için uzman bir ahşap ustası olmanıza gerek yok. Sadece talimatları izleyin ve evinizde harika görünen bir portmantoya sahip olacaksınız!

En popüler DIY Portmanto, geometrik bir portmantodur. Yapması kolaydır ve internette birçok ücretsiz desen bulabilirsiniz. Kurtarılmış ahşaptan bir portmanto bile yapabilirsiniz. Ahşap parçaları yeniden kullanarak hem paradan tasarruf edecek hem de evinizin görünümünü iyileştireceksiniz. Evinize estetik bir çekicilik katmanın yanı sıra, Creative DIY Coats, çok uygun maliyetli oldukları için gardırobunuzu düzenlemenize de yardımcı olur.

Yaratıcı DIY Portmantolar, kolay ve uygun fiyatlı bir DIY projesidir. Ağaç işleme konusunda yetenekliyseniz, projeyi bir hafta sonu tamamlayabilirsiniz. Beceri seviyenize bağlı olarak, biraz daha hırslı olanlar için mükemmel bir seçim olan ahşap paletlerden bir portmanto yapabilirsiniz. Göz alıcı bir mobilya parçası olmanın yanı sıra, bu DIY Portmantolar da işlevseldir.

Related Posts

Leave a Comment