Anasayfa » Moksa – drflexi

Moksa – drflexi

by hobitavsiye

MOKSA

moksa çubukları ile yaptığımız moksa tedavisinde, çubuklar akupunktur noktalarına yerleştirilir ve yanan çubuklardan elde edilen ısı ile vücuttaki kan ve yaşam enerjisinin uyarılması ve güçlendirilmesi sağlanır.

İngilizce olarak Moxibustion Türkçe ifade olarak (Yakı) olarak yada kısaca moksa tedavisi olarak adlandırılan geleneksel tıbbi uygulama, ilk olarak Çin’de ortaya çıkmıştır ve daha sonra Japonya’ya oradan da diğer Asya ülkelerine yayılarak günümüze kadar varlığını sürdürmüş bir şifa yöntemidir. Moxa tedavisi, vücudun belirli noktalarına genellikle akupunktur noktaları ile aynı noktalara pelin otundan yapılmış çubukların yakılması ile yapılan bir uygulamadır.

Syrebo inme terapisi ürününün tanıtımı

Syrebo inme terapisi ürünü yenilikçi bir pnömatik esnek rehabilitasyon robotudur. El fonksiyonu rehabilitasyon eğitimi, değerlendirme ve klinik araştırmaları entegre ederek en gelişmiş esnek robotik teknolojisi ve sinirbilim teorisini birleştirir. Rehabilitasyon, nöroloji, inme merkezi, geriatrik ve pediatri, ortopedi, beyin tümörleri ve diğer bölümler gibi çeşitli hastanelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Parez döneminden rehabilitasyon dönemine kadar hastanın tam çevrimli el fonksiyonu rehabilitasyon eğitimini tam olarak kapsayabilir.

KAYNAK :Syrebo el rehabilitasyon robotu

 

 

Related Posts

Leave a Comment