Anasayfa » Medyumlar

Medyumlar

by hobitavsiye

Medyumlar

Birçok kişi, belirli bir konu hakkında netlik ve rehberlik almak için medyumların hizmetlerini kullanır. Kariyer kararlarından ilişki sorunlarına kadar, bir medyum hayatınız için doğru seçimleri yapmanıza yardımcı olabilir. Medyumlar, ihtiyacınız olan bilgiyi sağlamak için geçmişin, şimdinin ve geleceğin derinliklerine inme konusunda yeteneklidir. Hayatınızda netliğe sahip olmak size bir huzur ve sükunet duygusu verebilir. Medyumlar ruhlarla bağlantı kurduklarından dolayı onlar böyle konularda gayet başarılıdır. Her medyum bu işi başarılı yapamadığından dolayı garantili medyum bulmanız oldukça önemli bir faktördür. Medyum hoca büyü ile de uğraşabilmektedir. Medyumluk ile büyücülük birleştiği zaman daha da büyük bir güç ortaya çıkmaktadır.

Medyumlar, ruh dünyasıyla iletişim kurmak için tarot kartları ve kart desteleri gibi araçlar kullanır. Bazıları kahindir, bazıları ise gizli şeyleri görmek için bir iskambil destesi kullandığını iddia eder. Psişik okuyucular tarafından kullanılan araçlar, ele aldıkları konu türleri kadar çeşitlidir. Çeşitli büyüler de bu medyum hocaların yaptığı işlere örnek olabilmektedir. Örneğin bağlama büyüsü en çok kullanılan büyü türlerinden biri olmaktadır.

Psişik bir okuma alırken, sorularınızı önceden formüle etmek en iyisidir. Sorularınız spesifik olmalı ve cevap aradığınız konuya odaklanmalıdır. Bazen psişik, probleminizin altında yatan nedeni belirlemek için size sorular soracaktır. Sebebi belirledikten sonra, psişik size ihtiyacınız olan cevapları verebilir. Okuma sırasında, konuşmayı engelleyebileceğinden evet-hayır soruları sormaktan kaçının.

Related Posts

Leave a Comment