Anasayfa » Medyum Ali Gürses

Medyum Ali Gürses

by hobitavsiye

Yıldıznamede Kadın Burçlarının Özellikleri Nelerdir?

Yıldızname hesabını yaptıktan sonra orta çıkan sayılar burçları temsil eder. Bu burçları özellikleri ise yıldızname falınızın bir kısmıdır. Sen de yıldızname sayını bulduysan çıkan sonuca göre buradan özelliklerinin bir kısmını inceleyebilirsin.

  • Koç Kadını: Bu burçta doğan kadın, kırmızıya meyyâl beyaz benizli, güzel burunlu, izzet-i nefis sahibi, kırmızıya meyyâl sarı saçlı, keskin zekalı, akıllı, bilgili, sevimli, ahlâkı sert, çabuk hiddetlenir, çabuk razı olur, güzel muamele ve iltifattan hoşlanır, müşavere edeni ifsat eyler, kimse ile uzun zaman uyuşamaz, dili uzun, kimsenin sözünü dinlemez, hüsn-ü cemâli yerinde, dişleri muntazam, gözleri dilber, orta boylu, irice başlı, kolları ve baldırları kuvvetli olup yüzünde çiçek ya da çil izi, karnında alamet, göğsünde bir ben vardır.

  • Boğa Kadını: Bu burçta doğan kadın, hile ve hud’a sahibesi, kalın dudaklı, büyük burunlu, kısa boyunlu olur. Eğer Zühre’ye mütenâzır ise uzun boylu ve boyunlu, küçük burunlu, ince dudaklıdır. Yüzünde çiçek eseri veyâ siyah bir ben vardır. Kırmızı ile beyaz arasında benizli, güzel, uzun ve gür saçlı, muntazam ve beyaz dişli, yuvarlak çehreli, mukareneti lezzetli, cimaya son derece meyyâldir.

KAYNAK : Medyum Ali Hoca

Related Posts

Leave a Comment