Anasayfa » Kendin Yap Takı Organizatör Fikirleri

Kendin Yap Takı Organizatör Fikirleri

by hobitavsiye
DIY Jewelry Organizer Ideas

Eski bir elbise askısından bir DIY mücevher düzenleyici oluşturulabilir. Yanlardaki elbise askısından tahta parçalarını asın ve kurdele ile süsleyin. Kolyeleri ve bilezikleri tutmak için alt kısma küçük komut kancaları takın. Uzun bir yalan zinciri veya ağaç dalı da kullanabilirsiniz. Bitirdikten sonra, keyfini çıkarmak için eşyalarınızı asın! Bu fikirler size paradan ve zamandan da tasarruf sağlayacaktır. İşte ev yapımı bir mücevher düzenleyici için bazı fikirler.

Ucuz bir seçenek, mücevherlerinizi saklamak için manyetik askılar kullanmaktır. Bu ucuz askıları bir dolar veya ofis malzemeleri mağazasından satın alabilirsiniz. Çok para harcamak istemiyorsanız eski bir manyetik tahta kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz renkler dekorunuzu tamamlamalıdır. Gardırobunuza uygun bir renk şeması kullanmak da harika bir fikirdir. Eski bir ciltli kitap kapağından yapılmış ahşap bir mücevher düzenleyici, pratik ve dekoratif bir parça olabilir.

Başka bir DIY mücevher düzenleyici fikri, farklı bölmelere sahip bir ahşap tahta kullanmaktır. Bu, favori parçalarınızı sergilemenin harika bir yoludur. Ayrıca, güzel bir vitrin oluşturur. Ve inşa etmek için çok fazla alana ihtiyacınız yok. Ahşap tahta, herhangi bir şık renkte boyanabilir veya boyanabilir ve güzel vintage düğmelerle süslenebilir. Sizi kesinlikle mutlu edecek kolay, uygun fiyatlı bir proje.

DIY mücevher düzenleyici fikirleri bir servete mal olmak zorunda değil. 3$’a kadar kendi ahşap akordeon raflarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca eski bir tahtayı boyayabilir ve ona manyetik askılar ekleyebilirsiniz. Bunlar çok ucuz ve kolay kendin yap projesidir ve size bir sürü para kazandıracaktır. Eşsiz bir mücevher düzenleyici arıyorsanız, bu Kendin Yap projelerini deneyin. Paradan ve zamandan tasarruf edebilirsiniz!

Başka bir DIY mücevher düzenleyici fikri, bir resim çerçevesi kullanmaktır. Resim çerçevesi kullanarak kolye askısı veya duvara asılı kolye askısı yapabilirsiniz. Ahşap bir tahta kullanarak onu şık bir renge boyayabilir ve güzel vintage düğmeler ekleyebilirsiniz. Ardından kutuyu ihtiyacınız olan herhangi bir yere monte edin ve yeni mücevher saklama yerinizin keyfini çıkarın! Bir mücevher teşhiri için başka birçok DIY mücevher düzenleyici fikri var.

En iyi kendin yap takı düzenleyicisi benzersiz ve kişiselleştirilmiş. Birkaç farklı malzemeyi birleştirerek kendiniz bir tane oluşturabilir ve en sevdiğiniz parçaları yaratıcı bir şekilde sergileyebilirsiniz. Örneğin, ahşap bir kutu, ahşap zemin numunesi ile bir mücevher düzenleyiciye dönüştürülebilir. Alternatif olarak, bir mantar pano kullanabilirsiniz. Favori öğelerinizi saklamak için her iki seçenek de kullanılabilir. Ahşap bir tahta, en sevdiğiniz mücevher parçalarını tutabilir. Birkaç fikir bir resim çerçevesi içerir.

Eski bir resim çerçevesi kullanmak şık bir kendin yap takı düzenleyici olabilir. Kolyelerinizi sergilemek için bir resmin arkasına bir resim çerçevesi de yerleştirebilirsiniz. Bir mücevher düzenleyici oluşturmak kolay ve uygun maliyetlidir, bu yüzden daha fazla beklemeyin. Güzel ve işlevsel bir sanat eseri yaratmak için yaratıcılığınızdan yararlanın! İmkanlar sonsuzdur! Bu basit kendin yap mücevher düzenleyici fikirleriyle harika bir mücevher vitrinin olacak!

Manyetik kapaklı ahşap bir kutu kullanabilirsiniz. Veya bir mantar panoyu kumaşla kaplayıp duvara yapıştırabilirsiniz. Ardından çerçevenin üzerine küçük bir kara tahta yerleştirebilirsiniz. Ahşap bir kutudan bir mücevher düzenleyici oluşturmak kolaydır. Bir mücevher saklama düzenleyicisi oluşturmak için iki şişeyi bile birleştirebilirsiniz. Her şey yaratıcılığınızı birleştirmekle ilgili!

DIY mücevher düzenleyici Fikirler, plastik şişelerden ahşap bir kutu yapmak kadar basit olabilir. Zıt bir renkte boyayabilir ve bir şablon veya boya ile süsleyebilirsiniz. Bir DIY mücevher düzenleyici, sizi pahalı mücevher rafları satın almaktan kurtaracak. Mücevheriniz için güzel bir teşhir oluşturmak istiyorsanız, çekici bir kapağı olan ahşap bir kutu işinizi görebilir. Her yere monte edilebilir ve çok kullanışlıdır.

Related Posts

Leave a Comment