Anasayfa » iPad Pro 12.9 Klavye

iPad Pro 12.9 Klavye

by hobitavsiye

iPad Pro 12.9 Klavye

İpad Pro 12.9 Klavye, Apple’ın en büyük iPad modelidir. Bu nedenle, bu model için özel olarak tasarlanmış bir klavyeye ihtiyaç duyar.

Apple, iPad Pro 12.9 için Magic Keyboard adlı bir klavye sunmaktadır. Magic Keyboard, iPad Pro’nuzu sabitleyen ve koruyan manyetik bir tasarıma sahiptir. Bu, iPad Pro’nuzu klavyeden ayırmadan rahatça taşımanızı sağlar.

Magic Keyboard, tam boyutlu bir klavye ve trackpad’e sahiptir. Bu, iPad Pro’nuzu bir dizüstü bilgisayar gibi kullanmanıza olanak tanır.

Magic Keyboard, iPad Pro 12.9 ile mükemmel bir uyum sağlar. Klavye, iPad Pro’nun ekranını desteklemek için ayarlanabilir bir standa sahiptir. Bu, iPad Pro’nuzu istediğiniz açıda kullanabilmenizi sağlar.

Magic Keyboard, iPad Pro’nuzu daha üretken bir şekilde kullanmanın harika bir yoludur. Klavye, iPad Pro’nuzu bir dizüstü bilgisayar gibi kullanmanıza olanak tanır ve iPad Pro’nuzu sabitleyen ve koruyan manyetik bir tasarıma sahiptir.

10.2 iPad Klavye

10.2 ipad klavye, Apple’ın en küçük iPad modelidir. Bu nedenle, bu model için daha uygun fiyatlı bir klavyeye ihtiyaç duyar.

Apple, 10.2 iPad için Smart Keyboard Folio adlı bir klavye sunmaktadır. Smart Keyboard Folio, 10.2 iPad’inizi sabitleyen ve koruyan bir kapaktır. Bu, 10.2 iPad’inizi klavyeden ayırmadan rahatça taşımanızı sağlar.

Smart Keyboard Folio, tam boyutlu bir klavyeye sahiptir. Bu, 10.2 iPad’inizi bir dizüstü bilgisayar gibi kullanmanıza olanak tanır.

Smart Keyboard Folio, 10.2 iPad ile mükemmel bir uyum sağlar. Klavye, 10.2 iPad’in ekranını desteklemek için ayarlanabilir bir standa sahiptir. Bu, 10.2 iPad’inizi istediğiniz açıda kullanabilmenizi sağlar.

Smart Keyboard Folio, Apple İpad Klavye daha üretken bir şekilde kullanmanın harika bir yoludur. Klavye, 10.2 iPad’inizi bir dizüstü bilgisayar gibi kullanmanıza olanak tanır ve 10.2 iPad’inizi sabitleyen ve koruyan bir kapaktır.

Related Posts

Leave a Comment