Anasayfa » İmplant Diş Sağlıklı Mı? 

İmplant Diş Sağlıklı Mı? 

by hobitavsiye

Koray diş klinik İmplant tedavisi yönteminde hastanın sağlık durumunda herhangi bir sorun yoksa 18 yaşının üzerinde ve çene gelişimini tamamlamışsa tedavinin yapılması için bir engel yoktur. Ağız içinde diş noksanlığı estetik bakımdan kötü bir görüntüye yol açtığı gibi sağlığı da olumsuz yönden etkiler. Günümüz teknolojisi ile birlikte diş eksikliği implant yöntemi ile kısa sürede tedavi edilebiliyor.

İmplant tedavisi yaptırmak isteyen kişiler alanında uzman bir Diş hekimine başvurarak ön muayene olmalı ve implant tedavisine uygun olup olmadığı hakkında bilgi almalıdır.

İmplant Diş Tedavisi

İmplant diş tedavisi yönteminde eksik dişlilerin yeniden işlev ve estetik görünümüne kavuşması amacı ile çene kemiğini yapay bir diş kökü yerleştirilir. Bu işlem 1 ya da birden fazla diş eksikliğinde uygulanabilir. Bu sayede kişi hem estetik görünüm olarak hem de fiziksel olarak sağlığına kavuşur. Ağız içerisindeki dişlerin tamamlanması daha iyi bir çiğneme sunar nokta böylece kişi istediği her şeyi yiyebilir ve sağlıklı bir şekilde sindirim yapabilir.

Ağız içerisindeki diş noksanlığının giderilmesi kişiye daha estetik bir görünüm kazandırır ve bu şekilde kişi öz güvenini de geri kazanmış olur. İmplant tedavisi fiyatları her ne kadar birçok kişi tarafından merak konusu olsa da bu diş tedavi yönteminin fiyatları ile ilgili net bir bilgi verebilmek maalesef mümkün değildir.

Related Posts

Leave a Comment