Anasayfa » Hurda Plastik

Hurda Plastik

by hobitavsiye

Hurda Plastik

Plastik atıkların dünyayı ne kadar kirlettiği artık herkes tarafından bilinen bir gerçek. Bundan dolayı pek çok ülke politikasına, geri donuşumu ve iklim krizini eklemektedir.  Böylece küresel ısınmanın ve iklim krizinin önüne geçilmeye çalışılmaktadır. Hurda alımı satımı yapan firmamız bu noktada geri dönüşümü destekleyerek dünyanın korunmasına yardımcı olmaktadır. Hurda plastik hurda naylon, hurda kağıt gibi atıklarınızı  bize satmanız durumunda hem dünyanın geleceğine hem de bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Elimizde bulunan hurda atıkları alarak işletmeniz için hammadde ihtiyacını giderebilirsiniz. Böylece hem ucuz hammadeye ulaşa bilir hem de doğanın korunmasına destek ola bilirsiniz. Geri dönüşüme uygun olan kullanmadığınız  bütün ürünlerin satımını tarafımıza gerçekleştire bildiğiniz gibi tarafımızdan hurda alımı da gerçekleştire bilirsiniz.

Hurda Plastik Fiyatları 2022

Hurda fiyatları günlük olarak değişmektedir. Ayrıca hurdaların fiyatlarını mevcut hurdanın özellikleri de belirlemektedir. Plastik hurdaların fiyatları; yüksek tonlardaki güncel plastik fiyatlarının ortalama fa brika alış fiyatları olarak  belirlenmektedir. Plastik hurdanızın fiyatlarını elinizdeki hurda miktarı, hurda plastiğin çeşidi ve konum bilgileri etkilemektedir.

Net  bilgilerin belirtilemediği plastik fiyatları için en iyi teklifi tarafımızdan ala bilirsiniz. Örneğin şu an pimapen çıkma hurdası 6.50 TL üzerinden işlem görmektedir. Fakat çoğu hurdacı bunları oldukça düşük fiyattan almaktadır. Fakat firmamız hiç bir zaman piyasa altı işlem sağlamamakta hurdaları tam olarak piyasa değerinde değerlendirmektedir.

Related Posts

Leave a Comment