Anasayfa » Gerçek medyum

Gerçek medyum

by hobitavsiye

Gerçek medyum yorumları, dolandırıcılar gibi kimliklerini gizlemeye veya farklı isimler arkasına sığınmaya ihtiyaç duymazlar. Dolandırıcı hocalar her zaman farklı kimlikler arkasında, farklı insanlara kayıtlı numaralar ve banka hesapları ile çalışırken, gerçek medyum hocalarda bu durum tam aksi şekildedir.

Gerçek bir medyum hoca, her zaman kendi ismini kullanır ve insanların sorularına yanıt vermekten çekinmez. Bu hocalarla çalışırken, aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilir ve anında yanıt alabilirsiniz. Ancak, sahtekar medyum hocalar bilgilerinin sorgulanmasından çekinirler. Sorularınıza kaçamak yanıtlar verir ve böyle bir durumda sizi başka bir konuya yönlendirirler.

Medyumluk kolay bir iş değildir. Medyumluk kolay olmadığı gibi, gerçek medyum hocayı aramak da büyük bir efor gerektirir. Medyumlar hakkında bilgi edinmek, neler yaptıklarını okumak ve diğer insanların yorumlarından faydalanmak gerekir. Sizin için hazırladığımız bu sayfada, Medyum Ali Gürses ve bu alanda çalışan diğer medyum hocalar hakkında yazılmış yorumları okuyabilirsiniz.

Related Posts

Leave a Comment