Anasayfa » Çit veya Tel Örgü

Çit veya Tel Örgü

by hobitavsiye

Çit veya Tel Örgü

Tel örgüler, açık alanların çevresinde kullanılan Çankırı tel örgü firmamızda ürettiğimiz yapı elemanlarıdır. Tel örgü üretim tesislerimizde ürettiğimiz tel örgülerin tercih edilme amacı, genellikle binaların çevresinde veya bahçelerde kullanılıp ve girişleri kontrol etmek ve güvenlik sağlamaktır. Tel örgülerin yapımında kullandığımız malzeme, çitlerin güçlüğünü ve uzun ömürlülüğünü sağlamaktadır. Özellikle kullanmış olduğumuz demir profiller, tel örgü yapımında sıklıkla kullanmış olduğumuz malzemelerdendir. Demir profilleri tercih etmemizin sebebi kullandığımız malzemenin uzun ömürlü ve hasarlara dayanıklı olmasıdır. Ayrıca estetik görünüm açısından da müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

Çankırı demir profil üretim tesislerimizde üretilen demir profiller, çit yapımında farklı şekillerde de tercih edilmektedir. Örneğin, kıvrık demir profiller, çitlerin çapraz şeklini oluşturmak için kullanılabilirken düz demir profiller ise, çitlerin yüklerini taşımak için kullanılmaktadır.

Tel Örgünün Çatı ve Farklı Alanlara Uygulanması

Tel örgüler, çatı yapımı sırasında sıklıkla kullanılan bir malzemedir. Çatı montajında kullanılması tercih edilen tel örgüler ise kullanılan çatılarda sıvıya karşı direnç oluşturmaktadır. Üretimi bize ait olan Çankırı çatı malzemeleri arasında yer alan tel örgüler, çatıların düz yüzeylerine monte edilerek ve iki katmanlı olarak kullanılır. Uygulamış olduğumuz ilk katman, çatının üst yüzeyine monte edilir ve su geçirmezlik özelliğini sağlar. Uygulanan ikinci katman ise, ilk katmanın altına monte edilir ve çatının ısı ve ses yalıtımını gerçekleştirir.

Tel örgülerin farklı biçimlerde çatı malzemesi olarak kullanılabilir olmasının yanında ayrıca çit yapımında da sıklıkla tercih edilir. Tel örgüleri çitlerin temel şeklini oluşturmak için kullanılır. Müşterilerin tercihleri doğrultusunda tel örgüleri aynı zamanda kapı ve pencerelerin üzerine de uygulamasını gerçekleştirmekteyiz.  Tel örgüleri ayrıca endüstriyel bantlı taşıma sistemlerinde, depo raflarında ve lojistik alanlarında da fazlasıyla tercih edilmektedir. Bu alanlarda uygulayacak olduğumuz tel örgüleri, yük taşımasına uygun şekilde üretimini sağlamaktayız.

Related Posts

Leave a Comment