Anasayfa » Ankara Oto Kiralama

Ankara Oto Kiralama

by hobitavsiye

Ankara oto kiralama ile bakım ve muayene gibi periyodik işlemler ile uğraşma gibi dertler ortadan kalkar. Kiralanan arabalar için vergiden düşürülebilecek bir beden ödenir. Şirketlerin tüm dünyada araba satın almak yerine araba kiralama yoluna gitmeleri aslında kazancı artırmak amacı ile uygulanan bir stratejidir.

Şirketlerin araç alımına ve araç kullanımında gerekli olan masrafları girmesi öz sermayenin yanlış kullanılmasına yol açar. Bu nedenle kâr yapmak isteyen şirketler araba ihtiyaçlarını Ankara araç kiralama ben yolu ile karşılıyor.

Araba Kiralama Avantajları

Çoğu zaman İzmir oto kiralama araba satın almaktan çok daha karlı dört nokta Bunun nedeni ise kiralık araç fiyatları belirlenirken Bu fiyata arabanın temizlik bakımı arıza veya hasar masraflarının da dâhil edilmesidir. Ayrıca dâhil edilen bu masrafların tümü arasında vergi periyodik bakımlar sigorta gibi kalemlerde mevcuttur. Bununla birlikte bu süreçlerle kişi ya da şirket bazında uğraşmak zorunda olmamak da önemli bir avantajdır.

Öte yandan şirketlerin filolarında genel olarak en fazla 2-3 yaşında olan fakat çoğunlukta da kilometresi düşük olan arabalar vardır. Bu da kullanıcıya donanımda ve yeni model bir araba kullanmanın ayrıcalığını sunar. Özellikle her gün arabaya ihtiyaç duymayan yalnızca özel günler ve tatillerde araç kullanan bireysel kullanıcılar için araba kiralama kiralama hizmeti pek çok açıdan oldukça makul bir çözümdür.

Related Posts

Leave a Comment