Anasayfa » Almanya En İyi Medyum Hocalar Nasıl Bulunur?

Almanya En İyi Medyum Hocalar Nasıl Bulunur?

by hobitavsiye

Almanya En İyi Medyum Hocalar Nasıl Bulunur?

Almanya Medyum hoca bulmak için yapılması gereken ilk şey araştırma yapmaktır. Hangi hoca hakkında kim ne demiş türü bir araştırma sonrasında o hocadan medet ummak mümkün olacaktır. Teknolojik olarak çok gelişmiş bir çağda yaşamamızın nimetlerinden yararlanılmalı ve teknoloji kendi amaçlarınız doğrultusunda kullanılmalıdır.

Almanya’da bulunan medyum hocalar içerisinde de hem gerçek hemde sahte olanlar bulunur. Bu medyumlar arasında bulunan hocalar arasında gerçek bir medyumun öne çıkan özellikleri şu şekildedir:

  • Bir hoca ilk olarak sizin ne söylemek istediğinizi tam olarak anlamalıdır. Söylediklerinize kulak vermeyen kişi sizlere yardımcı olamaz.
  • Hoca henüz siz istemeden zaten sizin ne için oraya geldiğinizi bilir ve sizleri bu konuda şaşırtır.
  • Hoca, büyüyü yaparken onun ne kadar sürede tesir edeceğini bilir ve size bu konuda bilgi verir.
  • Büyü yapacağı eğer farklı bir kişi ise o zaman onun enerjisini ölçen hoca sonrasında büyüyü yapmaya başlar.

Almanya en iyi medyum hocalar ile birlikte sizlerde aradığınız medyum hocayı bulduğunuzda bu maddelere dikkat edebilirsiniz. Böylelikle yapılacak olan işlemin ne kadar doğru ne kadar yanlış olacağını hesap edebilirsiniz. Özellikle bir medyumdan zaman konusunda detaylı bilgi almaya çalışmak ve o zaman çizelgesini takip etmek sizin vakti iyi yönetmenizi sağlar. Hocanın dedikleri zaman içerisinde olmaya başlarsa eğer o zaman siz doğru bir medyum hocaya gitmişsiniz demektir. Bunun kıymetini bilmelisiniz.

KAYNAK : Medyum Ali Gürses

Related Posts

Leave a Comment