Anasayfa » Ali Gürses

Ali Gürses

by hobitavsiye

İnsanlık tarihi ile birlikte ortaya çıkan mesleklerden bir tanesi de medyumluktur. Gaipten sesler alan, dünyanın enerjisini değiştirebilen ve aktarabilen bu kişiler, her çağda yer almıştır. Yıllarca üst düzey eğitimler alan medyumlara günümüzde de bir hayli yaygın bir şekilde rastlanmaktadır. İçerisinde gerçek medyum olmayan kişilerinde bulunmasından dolayı medyum hoca şikayetleri ile gerçek hocaya ulaşmak mümkün hale gelir.

Her eğitim alan kişi medyum olamaz. Çoğu medyum doğuştan gelen bazı izlere ve özelliklere sahiptir. Aldıkları eğitim ile bu özelliklerini geliştirebilmekte ve sonrasında zorlu büyülerin üstesinden gelmeyi başarmaktadırlar. Nefes gücü ismi verilen bu özelikler ile birlikte alınan eğitim sonucunda enerjileri doğru bir şekilde yönlendirmeyi başarırlar.

Enerjinin doğru kullanımı ile yapılabileceklerin sınırı yoktur. Her yıl artan tecrübeleri ile bu enerjileri kullanabilen kişilerin güçleri de artmaktadır. Tüm birikimleri ile yaptıkları işe yoğunlaşan kişiler, işlerinde daha da başarılı olurlar. Ancak herkes iyi bir medyum olamayacağı gibi bu işe karşı oldukça yeteneksiz olan kişilerde kendilerine medyum demektedir. Bu tür kişilerden uzak durmak için medyum şikayetleri konuları iyi bir şekilde araştırılması gerekir.

KAYNAK : Medyum Ali Gürses

Related Posts

Leave a Comment